Sepetim 0
mirepin.com
Yükleniyor...
Üye Girişi Kayıt Ol
Sepetim 0

Dying Light 2 Hakkında Detaylar

Bu yılki Gamescom festivali tamamen dijital olacak , gamescom.global adresinde çevrimiçi olarak yayınlanacak ve sergilenen oyunlardan biri de Dying Light 2 Stay Human olacak.

Techland'in bir sonraki zombi dolu açık dünyası hakkında çeşitli detaylar , üçüncü bölümü Gamescom'da yayınlanacak olan Dying 2 Know adlı video dizisi tarafından daha önce ortaya çıkmıştı.

Baş oyun tasarımcısı Tymon Smektała, yeni bir oyun fragmanı içeren ve bize Dying Light 2'nin parkuru, dövüşü ve grupları hakkında daha fazla bilgi verecek olan bölüme ev sahipliği yapacak. Görünüşe göre "oyuncular Aiden'ın ellerinin ve bacaklarının silah olarak ne kadar güçlü olabileceğini keşfedecekler, ama aynı zamanda etkileyici bir ölümcül araçlar cephaneliğini de keşfedecekler". Gördüğümüz görüntülerde sokak işaretleri ve kovalar gibi birçok doğaçlama silahın yanı sıra bir güç kablosunun eklenmesiyle elektriklenen bir tomahawk baltası gibi modifiye edilmiş silahlar vardı, bu nedenle zombi öldürme araçlarına homebrew estetiğini bekleyin.

Güvenilir Alışveriş

SSL protokolü, güvenilir ödeme yöntemleri ile tam güvenli alışveriş.

7/24 Hızlı Teslimat

Teslimatlarınız hızlı, pratik şekilde gerçekleşir. Beklemeden hizmet!

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en ön planda.

Tam Destek

Aklınıza takılan bir şey mi var? Müşteri destek ekibimiz yanınızda.

Şaşırtıcı İndirimler

Şaşıracağınız indirimli ürünler ile başka yerde bulamayacağınız teklifler...

Hediye Yağmuru

Düzenlenecek özel çekilişler ile siz de hediyenizi edinebilirsiniz.

.